گتوزو: میلان به دنبال قهرمانی در کوپا ایتالیاست + استخدام ۵۰۰ نفر در منابع طبیعی کشور – سایت خبری رئال

ارسال شده توسط

ورزش سه: گنارو گتوزو، سرمربی میلان، پس از پیروزی ۴-۱ مقابل ورونا، اعلام کرد که تیمش به دنبال قهرمانی در کوپا ایتالیاست
گتوزو: میلان به دنبال قهرمانی در کوپا ایتالیاست

 میلانی ها در چند هفته اخیر نتایج خوبی نگرفتند و در رتبه ششم سری آ قرار دارند اما می توانند با قهرمانی در کوپا ایتالیا، پایان خوبی برای این فصل رقم بزنند؛ هرچند گتوزو می داند که در فینال چهارشنبه شب، کار دشواری مقابل یوونتوس خواهند داشت.

ورزش سه: گنارو گتوزو، سرمربی میلان، پس از پیروزی ۴-۱ مقابل ورونا، اعلام کرد که تیمش به دنبال قهرمانی در کوپا ایتالیاست.

او بعد از دیدار امروز گفت:” همه ما می خواهیم که قهرمان کوپا ایتالیا شویم اما ما مقابل تیم بزرگی مانند یوونتوس قرار خواهیم گرفت.

از دست دادن امتیاز مقابل تیم های کوچک چیزی بود که میلان در هفته های اخیر با آن دست و پنجه نرم می کرد. مسئله ذهنیت مطرح است. ما امروز از دقیقه ۷۰ پای مان را از روی گاز برداشتیم و هر کاری می توانستیم برای کمک به ورونا برای گلزنی انجام دادیم.”

——————-

خبرگزاری تسنیم: به نقل از مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، خلیل آقایی در سفر به کاشنان و بازدید از اراضی بیابانی آران و بیدگل اظهار کرد:مجوز جذب ۵۰۰ نفر در منابع طبیعی صادر شده است تا پایان امسال از طریق آزمونی که سازمان سنجش برگزار میکند جذب منابع طبیعی می شوند

خبرگزاری تسنیم: به نقل از مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، خلیل آقایی در سفر به کاشنان و بازدید از اراضی بیابانی آران و بیدگل اظهار کرد:مجوز جذب ۵۰۰ نفر در منابع طبیعی صادر شده است تا پایان امسال از طریق آزمونی که سازمان سنجش برگزار میکند جذب منابع طبیعی می شوند.

معاون وزیر جهاد کشاوزی همچنین تصریح کرد: هم اکنون کمبود نیروی قرقبان با بهره گیری از سیاست حفاظت مشارکتی که با همکاری بهره برداران منابع طبیعی در حال انجام است، جبران می شود و تاکنون۲۰ میلیون هکتار از زمین های منابع ملی به صورت مشارکتی برای حفاظت، به بهره برداران واگذار شده است.

به گفته آقایی، جذب ۵۴۴ نیروی کارشناس و قرقبان تنها یک ششم نیاز سازمان جنگل ها را تامین خواهد کرد که امیدواریم در مراحل بعدی بتوانیم نیروهای بیشتری را جذب کنیم.

آقایی خاطر نشان کرد: اطلاعیه آن بزودی از طریق روزنامه های کثیرالانتشار اعلام و در سال جاری نسبت به جذب آنها اقدام می شود

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *