جزئیات طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران + برنامه تیم ملی تا بازی با ترکیه مشخص شد – سایت خبری رئال

ارسال شده توسط

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران به زودی کلید می خورد.

فرج‌الله رجبی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از شهرداری تهران به زودی کلید می خورد، گفت: در گذشته موضوع تفحص مطرح و در مجلس رد شد اما بر اساس پیگیری مداوم متقاضیان انتظار می رود به زودی در مجلس مطرح شود
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، افزود: البته این موضوع در کمیسیون عمران مطرح نشده بلکه ممکن است در کارگروه هایی مطرح شده باشد و اگر قرار بر طرح در صحن علنی مجلس باشد باید ابتدا در کمیسیون بررسی شود.

فرج‌الله رجبی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از شهرداری تهران به زودی کلید می خورد، گفت: در گذشته موضوع تفحص مطرح و در مجلس رد شد اما بر اساس پیگیری مداوم متقاضیان انتظار می رود به زودی در مجلس مطرح شود.

وی محورهای تحقیق و تفحص از شهرداری تهران را تراکم فروشی، سرمایه گذاری ها و املاک دانست و افزود: درآمد شهرداری از محل کمیسیون ماده ۱۰۰، شهرفروشی، فروش و واگذاری املاک به برخی از افراد خاص و در واقع بررسی عملکرد شهرداری در حوزه درآمدی و هزینه ای در طرح تفحص مورد توجه قرار گرفته است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: برخی نمایندگان انتقاد دارند که چرا کمیسیون عمران با جدیت به تخلفات شهرداری و طرح تفحص ورود نکرد؛ در واقع منظور از تفحص روشنگری است نه اتهام زنی اما متاسفانه این مهم مورد حمایت و توجه قرار نگرفت.

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران به زودی کلید می خورد.

——————-

خبرگزاری فارس: تمرینات تیم ملی فوتبال ایران برای آماده سازی در راه جام جهانی از روز شنبه اغاز می‌شود.

قرار است تمرینات تیم ملی زیر نظر کی‌روش از روز شنبه آغاز شود و ملی پوشان تا روز ۲۸ اردیبهشت ماه در تهران برنامه‌های آماده سازی را دنبال کنند
قرار است تمرینات تیم ملی زیر نظر کی‌روش از روز شنبه آغاز شود و ملی پوشان تا روز ۲۸ اردیبهشت ماه در تهران برنامه‌های آماده سازی را دنبال کنند.

تیم ملی روز ۲۹ اردیبهشت ماه با ازبکستان بازی خواهد کرد و روز ۳۰ اردیبهشت به سمت ترکیه حرکت خواهد کرد. تیم ملی فوتبال ایران قرار است در یک دیدار دوستانه به مصاف ترکیه در این کشور برود.

خبرگزاری فارس: تمرینات تیم ملی فوتبال ایران برای آماده سازی در راه جام جهانی از روز شنبه اغاز می‌شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *