تراشتگن: نه والدس هستم، نه می‌خواهم باشم! + ترامپ با رئیس‌ جمهور چین گفتگو می‌کند – سایت خبری رئال

ارسال شده توسط

ورزش سه: مارک آندره تراشتگن، سنگربان آلمانی بارسلونا با مجله پاننکا به گفت و گو پرداخت.

تراشتگن که در فصل جاری عملکرد فوق العاده ای در ترکیب بارسلونا داشته است، ادعا کرد سالهای ابتدایی و تقسیم بازی با کلودیو براوو برای او در این تیم دشوار بوده است

در حال حاضر دروازه بان هایی مانند ادرسون یا براوو در سیتی نیز در این زمینه توانا هستند و بوفون نیز اینگونه است اما اگر مثلا من سنگربان یوونتوس بودم و بوفون عضو بارسا، من امروز تبدیل به تراشتگن فعلی نشده بودم.

ورزش سه: مارک آندره تراشتگن، سنگربان آلمانی بارسلونا با مجله پاننکا به گفت و گو پرداخت.

تراشتگن گفت: “من مانند ویکتور والدس نیستم و نمی خواهم هم مانند او باشم زیرا سبک ما متفاوت است، اما من اوایل سبک اولیور کان را مرور می کردم ذهنیتی مانند او داشته باشم. وجه تمایز اولیور کان بازی با پا بود که هر سنگربانی این قابلیت را ندارد و اگر من نیز این توانایی را نداشتم الان گلر بارسا نبودم زیرا این مسئله برای این باشگاه بسیار مهم است.

تراشتگن: نه والدس هستم، نه می‌خواهم باشم!

وقتی راهی بارسلونا شدم می خواستم سنگربان اول باشم اما می دانستم با حضور کلودیو براوو کار دشواری دارم زیرا او عناوین بیشتری در کارنامه داشته و تجربه بیشتری از من داشت. تقسیم بازی برای سالهای طولانی دشوار بود اما با توجه به فتح لالیگا با براوو، من مجبور به پذیرش شرایط بودم اما فصل دوم دیگر اوضاع برایم سخت شده بود.”

تراشتگن که در فصل جاری عملکرد فوق العاده ای در ترکیب بارسلونا داشته است، ادعا کرد سالهای ابتدایی و تقسیم بازی با کلودیو براوو برای او در این تیم دشوار بوده است.

——————-

خبرگزاری ایسنا: پس از اعلام دیدار رهبران چین و کره شمالی ، ترامپ در توئیتی از گفتگوی قریب‌الوقوع خود با شی جینپینگ خبر داد
 دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا گفت که امروز (سه‌شنبه) قرار است با شی جینپینگ، رئیس‌جمهور چین درباره تجارت و کره شمالی گفتگو داشته باشد.

خبرگزاری ایسنا: پس از اعلام دیدار رهبران چین و کره شمالی ، ترامپ در توئیتی از گفتگوی قریب‌الوقوع خود با شی جینپینگ خبر داد.

این گفتگوها در پی دیدارهای اخیر تجاری میان چین و آمریکا و نیز تحولات مربوط به برنامه تسلیحات هسته‌ای کره شمالی است.

ترامپ در توئیتر خود نوشت: من با دوستم رئیس‌جمهور شی چین امروز صبح ساعت ۸:۳۰ دقیقه صحبت می‌کنم. موضوعات اصلی تجارت – که قرار است اتفاقات خوبی بیفتد – و کره شمالی – جایی که در پی ایجاد اعتماد و رابطه هستیم – خواهد بود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *