لیخت‌اشتاینر: یوونتوس را ترک می‌کنم + کاپیتان تراکتورسازی در آستانه جدایی قرار گرفت – سایت خبری رئال

ارسال شده توسط

خبرگزاری فارس: اشتفان لیخت‌اشتاینر در پایان فصل جاری به همکاری خود یوونتوس خاتمه می‌دهد و با هواداران پراحساس تیم تورینی وداع خواهد کرد
مدافع ۳۴ ساله از یک دهه قبل در ایتالیا توپ می‌زند.او البته ابتدا به مدت ۳ سال پیراهن لاتزیو را به تن کرد تا این که بازیکن یووه شد.

خبرگزاری فارس: اشتفان لیخت‌اشتاینر در پایان فصل جاری به همکاری خود یوونتوس خاتمه می‌دهد و با هواداران پراحساس تیم تورینی وداع خواهد کرد.

وی که ۷ سال است در کنار بوفون و سایر تورینی‌ها بازی کرده، اظهار داشت:خیال دارم پایان فصل یوونتوس را ترک کنم.آینده من دور از اینجا است، حتی در ایتالیا هم نیست.

او ادامه داد:این که به کجا می‌روم، را هنوز نمی‌توانم پاسخ دهم.چون هنوز تصمیمی قطعی نگرفته و قراردادی را هم امضا نکرده‌ام.

——————-

ورزش‌سه: محمد ایرانپوریان مدافع راست باتجربه تراکتورسازی که بعد از مهدی کیانی کاپیتان دوم این تیم محسوب می شود، با توجه به اتفاقاتی که طی ماه های گذشته برایش پیش آمده در آستانه جدایی قرار گرفته است
این بازیکن باتجربه بعد از آنکه چند پنالتی را از دست داد، از سوی برخی هواداران مورد غضب قرار گرفت و حرف هایی را شنید که جالب نبود. از این رو او همان موقع هم ناراحتی اش را کتمان نکرد و قرار نگرفتن پشت ضربات پنالتی در اعتراض به همین موضوع صورت گرفت.

ورزش‌سه: محمد ایرانپوریان مدافع راست باتجربه تراکتورسازی که بعد از مهدی کیانی کاپیتان دوم این تیم محسوب می شود، با توجه به اتفاقاتی که طی ماه های گذشته برایش پیش آمده در آستانه جدایی قرار گرفته است.

ایرانپوریان در فصلی که گذشت با ۷ گل زده(۶ گل در لیگ برتر و یک گل در حذفی) و ۵ پاس گل(یک پاس گل در حذفی و ۴ پاس گل در لیگ) یکی از بهترین بازیکنان تیمش شد اما در طول فصل اتفاقاتی برای او افتاد که چندان به مذاقش خوش نیامد.

حالا با توجه به اینکه قرارداد ایرانپوریان با تراکتورسازی به پایان رسیده او در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته و نمی خواهد در این تیم بماند. از این رو شنیده می شود ایرانپوریان پیشنهادهایی از یک تیم اصفهانی و یک تیم تهرانی دریافت کرده و احتمال اینکه به یکی از این پیشنهادها پاسخ مثبت بدهد و از تراکتورسازی جدا شود، کم نیست.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *