والورده: صعود بارسلونا هنوز قطعی نیست + کرباسیان: التهابات بازار ارز، دلیل اقتصادی ندارد – سایت خبری رئال

ارسال شده توسط

ورزش سه: ارنستو والورده مدعی شد رم از همان ابتدای دیدار برگشت به دروازه بارسلونا حمله خواهد کرد.

با توجه به پیروزی پرگل در نوکمپ، بارسلونا از شانس بالایی برای صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان و گذر از سد رم برخوردار است
قرار نیست بازی فردا با توجه به برتری بازی رفت بارسا آغاز شود و نتیجه ابتدایی تساوی بدون گل است. هر اتفاقی از جمله بدشانسی یا اخراج یک بازیکن ممکن است رخ بدهد و ما باید برنده بازی شویم و به هیچ چیز دیگری فکر نکنیم.

بدیهی است که ما باید از این تصور که حتما صعود کرده ایم اجتناب کنیم زیرا هنوز نتیجه نهایی مشخص نشده است، درست است که ما نتیجه خوبی در بازی رفت گرفتیم اما چیز بیشتری رخ نداده است.

ورزش سه: ارنستو والورده مدعی شد رم از همان ابتدای دیدار برگشت به دروازه بارسلونا حمله خواهد کرد.

والورده گفت: “به قدری تجربه دارم که بدانم ممکن است اتفاقات عجیبی در این دیدار رخ بدهد. تاریخ می گوید به تیمی در سطح ما گل زدن آسان نیست اما ما نباید تصور کنیم که رم هیچ شانسی نخواهد داشت. یک اشتباه یا اعتماد به نفس بیش از حد ممکن است برای بارسلونا که در آستانه صعود به نیمه نهایی است، گران تمام شود.

با توجه به پیروزی پرگل در نوکمپ، بارسلونا از شانس بالایی برای صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان و گذر از سد رم برخوردار است.

والورده: صعود بارسلونا هنوز قطعی نیست

انتظار دارم که آنها شبیه به بازی دور رفت و مانند آنچه که رم در تمام فصل انجام داده باشند. من انتظار دارم در ابتدای بازی آنها هجومی بازی کنند و در چنین دیدارهایی زدن گل اول باعث از هم پاشیده شدن حریف می شود پس آنها توام با ریسک بازی می کنند.”

——————-

خبرگزاری ایسنا: وزیر اقتصاد بعد از نشست کمیسیون اقتصادی برای بررسی تحولات بازار ارز در پاسخ به این پرسش که آیا مافیای دلار باعث افزایش قیمت ارز شده است، گفت: باید بخش‌هایی مثل تیپ ناجا و امنیتی جوابگو باشند؛ چون هیچ اتفاق خاصی در اقتصاد کشور رخ نداده که با این التهاب چند روزه روبرو هستیم
خبرگزاری ایسنا: وزیر اقتصاد بعد از نشست کمیسیون اقتصادی برای بررسی تحولات بازار ارز در پاسخ به این پرسش که آیا مافیای دلار باعث افزایش قیمت ارز شده است، گفت: باید بخش‌هایی مثل تیپ ناجا و امنیتی جوابگو باشند؛ چون هیچ اتفاق خاصی در اقتصاد کشور رخ نداده که با این التهاب چند روزه روبرو هستیم. باید از این لحاظ ریشه‌یابی کنیم.

 کرباسیان در ارزیابی از جلسه امروز کمیسیون اقتصادی نیز گفت: جای تشکر از مجلس، کمیسیون اقتصادی و سایر نمایندگان برای این جلسه وجود دارد. آنها پیشنهاداتی دارند، دولت نیز پیشنهاداتی دارد چون توافق نظر بر این است که قیمت فعلی ارز و التهابات چند روزه منطقی نیست و باید به یک کاهش قیمت و ثبات بازار برسیم که اقتصاد بتواند در اول سال بر اساس پیش‌بینی‌ها به کار خود ادامه دهد.

وزیر اقتصاد ادامه داد: بر این اساس قرار شد کارگروه مشترکی که همین الان در مجلس تعیین شده با دولت تعیین شود تا از اول صبح فردا کار به صورت مشترک دنبال گردد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *