آگوئرو غایب بزرگ سیتی برابر لیورپول + آزارگر نوجوانان کرمانشاه دستگیر شد – سایت خبری رئال

ارسال شده توسط

ایسنا: ‌به نقل از دیلی میل، منچسترسیتی امشب (چهارشنبه) در دیداری حساس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف لیورپول برود

ایسنا: ‌به نقل از دیلی میل، منچسترسیتی امشب (چهارشنبه) در دیداری حساس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف لیورپول برود. دیداری که در ورزشگاه آنفلید برگزار می‌شود.

آگوئرو در چهار بازی خارج از خانه منچسترسیتی در این فصل به لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرده بود و توانسته بود یک رکورد در این زمینه ثبت کند.

به همین خاطر قرار است گابریل ژسوس به عنوان جانشین این بازیکن از ابتدا برای تیمش به میدان برود.

سرخیو آگوئرو، مهاجم گلزن آرژانتینی این دیدار حساس را از دست داده است. این بازیکن به دلیل مصدومیت غایب بزرگ منچسترسیتی خواهد بود.

——————-

خبرگزاری میزان: پسر جوانی که با پرسه زدن مقابل دبیرستان‌های سطح شهر کرمانشاه اقدام به اغفال نوجوانان کرده و آنان را وادار به انجام کار‌هایی نظیر سرقت می‌کرد
این فرد پس از تکمیل تحقیقات، تحویل مراجع قضایی و با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شده است.

شهروندان در صورتی که شکایتی از این شخص دارند می‌توانند به اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی واقع در میدان لشکر و یا شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه مراجعه کنند.

آزارگر نوجوانان کرمانشاه دستگیر شد

این متهم علاوه بر آنکه قربانیان خود را مورد اذیت و آزار جنسی قرار می‌داد، آن‌ها را وادار به مصرف مواد مخدر می‌کرد. پس از چند مورد شکایت از متهم، پلیس آگاهی کرمانشاه با هماهنگی مقام قضایی، نسبت به دستگیری وی اقدام و در بازجویی‌ها، این فرد به انجام کار‌های مجرمانه اعتراف کرد.

خبرگزاری میزان: پسر جوانی که با پرسه زدن مقابل دبیرستان‌های سطح شهر کرمانشاه اقدام به اغفال نوجوانان کرده و آنان را وادار به انجام کار‌هایی نظیر سرقت می‌کرد.شناسایی و دستگیر شد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *